אם אתם לא מחייכים עכשיו – כדאי לכם :) ואם עדיין לא, אני מקווה שעד שתסיימו לקרוא את הפוסט הזה (ואת הלינקים שמקושרים בו), יהיה מרוח לכם על הפרצוף חיוך מאוזן לאוזן.

 

את הפוסט הנוכחי אני רוצה להקדיש לשתי יוזמות מרגשות ומדהימות, העוסקות באיך שתחום העיצוב הגרפי מתקשר ליחסים אנושיים ואוהבים בין בני אדם.

 

היוזמה הראשונה היא של שני המעצבים רוני אדרי ומיכל טמיר (הבעלים של "מכינת פושפין לתקשורת חזותית"), שהחליטו לקחת יוזמה, לשים את הפוליטיקאים בצד ולעשות מעשה אמיתי לקירוב לבבות בין תושבי ישראל ואיראן.

 

באמצעות הקונספט המדהים ושימוש בגרפיקה, הם פרסמו בפייסבוק מסר של שלום, זכו להמון תגובות אוהדות ומסרים תואמים, הן מצד ישראלים והן מצד איראנים. היוזמה הזאת פרסה כנפיים ואף הגיעה גם לתקשורת המיינסטרים העולמית והמקומית.

 

מלבד זאת, נכון להיום ישנה כוונה לאסוף תרומות וכך לפרסם מודעות מודפסות ברחבי המדינות, על מנת שכמה שיותר אנשים ידעו שאזרחי ישראל ואזרחי איראן אינם רוצים להילחם זה בזה. עד אז, ישנם אנשים יצירתיים שהצליחו להתגבר גם על האתגר הזה.

 

בכתבות הבאות תוכלו לקרוא על היוזמה הזאת קצת יותר:

מתוך "פיקסל פרפקט מגזין"

מתוך "הארץ"

 

היוזמה השניה היא של המעצבת רוני גרין (בעלת משרד הפרסום החברתי "גרין קריאייטיב"), שיצרה את מיזם "מעצבים עצמאות" – מיזם לקידום תעסוקה מגוונת והוגנת בתחום הפרסום והשיווק, שמטרתו לסייע לשלב בשוק העבודה אנשים בעלי מוגבלויות במגוון רחב של תפקידים מקצועיים. 

 

זה מקסים לראות את המקומות שבהם מעצבים ערבים זה לזה, תומכים ועוזרים אחד לשניה להתקדם ולהצליח בעולם העסקי של ימינו (בניגוד לתחרותיות הקיצונית ששוררת בתחום בדר"כ). בסופו של דבר, כולנו מרוויחים מהעשייה המבורכת הזו.

 

ישר כוח לכל המעצבים היצירתיים ובעלי הלב הרחב שיצרו את היוזמות הנהדרות הללו, וכמובן לכל אותם אנשים שמפיצים את אותם המסרים הלאה לכלל האנושות. כל עשייה באשר היא – משפיעה!

מעצבים עולם טוב יותר

רוצה מתנה?

 

מדריך מפורט שיגלה לך האם העיצוב הגרפי בעסק שלך מושך אליך לקוחות מתאימים
+ גישה לניוזלטרים מלאים בתוכן איכותי שיתמכו בך בדרך לעיצוב המושלם 

לקבלת המדריך לחץ/י כאן

קידום העסק שלך


יש לך עסק או מיזם שתורמים לעולם, וחסר לך הטאץ' המיוחד שיזניק את הנראות שלו?

רוצה להקים עסק או מיזם כזה ולדעת בבטחון שהמיתוג שלו יעביר את המסר הנכון ויביא לחשיפה ולהכרה שהוא ראוי לה? 

לחץ/י כאן לפרטים נוספים

אקו-גרפיקס בפייסבוק

 

אם אינך רואה אותי, התחבר/י לפייסבוק

צרו קשר

 עיצוב ובניית אתר - טליה מיכאלי Eco Graphics   |   © כל הזכויות שמורות 

פרגנו בלייק