מי אני?

אהלן!
שמי טליה מיכאלי, ובאמצעות העיצובים שלי אני מאפשרת לאנשים, יוזמות ועסקים שעושים טוב לעולם למשוך את קהל היעד שלהם, להשפיע וגם להגדיל רווחים.

בגיל מאוד מוקדם התחלתי להתעסק עם תחום האומנויות והעיצוב. עם התבגרותי, התפתחה בי גם ראייה רחבה של המצב בו אנו נמצאים כחברה אנושית, וההשלכות של מעשינו על עצמנו ועל הסביבה.

עוד לפני שסיימתי את לימודיי, ראיתי כיצד הגרפיקה שזורה בתוך תעשיית הפרסום וברובה המוחלט מוקדשת להאדרת תרבות הצריכה, שתמיד דואגת להזכיר לנו שאנחנו צריכים לקנות עוד ועוד, ולרוב דברים שאנחנו לא באמת צריכים. כפועל יוצא מכך היא למעשה תורמת לנזק סביבתי, חברתי וגם נפשי לרבים מאיתנו.

נתקלתי בדילמה ערכית – כיצד אני יכולה לשלב בין עיצוב גרפי בתרבות צרכנית שכזו, לבין חתירה לעולם טוב יותר? לאחר הרהורים רבים בנושא, הבנתי שאינני חייבת ללכת בתלם ושביכולתי לרתום את היצירתיות שלי כדי ליצור דרך חדשה. מתוך כך עלה הרעיון ל"גרפיקה אקולוגית" – גרפיקה שתתמקד ביצירת תרבות בת קיימא השואפת לבריאות גופנית ונפשית, סולידריות ודאגה לאדם ולעולם.

אם גם אתם פועלים למען עולם טוב יותר – בואו נעשה זאת יחד! היוזמות והרעיונות שלכם זקוקים לפנים, ובעידן המידע עיצוב גרפי הוא גורם חשוב התורם רבות לחשיפה שאתם כה זקוקים לה.
במידה ואתם מכירים פרוייקט או יוזמה כזו – הפיצו את המסר ועזרו לחיבור הזה לקרות.

בואו נעצב יחד עולם חדש :)
באהבה, טליה.

רוצה מתנה?

 

מדריך מפורט שיגלה לך האם העיצוב הגרפי בעסק שלך מושך אליך לקוחות מתאימים
+ גישה לניוזלטרים מלאים בתוכן איכותי שיתמכו בך בדרך לעיצוב המושלם 

לקבלת המדריך לחץ/י כאן

קידום העסק שלך


יש לך עסק או מיזם שתורמים לעולם, וחסר לך הטאץ' המיוחד שיזניק את הנראות שלו?

רוצה להקים עסק או מיזם כזה ולדעת בבטחון שהמיתוג שלו יעביר את המסר הנכון ויביא לחשיפה ולהכרה שהוא ראוי לה? 

לחץ/י כאן לפרטים נוספים

אקו-גרפיקס בפייסבוק

 

אם אינך רואה אותי, התחבר/י לפייסבוק

צרו קשר

 עיצוב ובניית אתר - טליה מיכאלי Eco Graphics   |   © כל הזכויות שמורות 

פרגנו בלייק